В інтернет торгівлі вибір служби доставки не менш важливе питання ніж якість товару та асортимент. Конкурентні ціни та розгалужена мережа відділень – значні переваги сервісу першої пошти країни перед іншими службами, тому в онлайн-бизнесі це затребуваний та надійний партнер. Для магазинів на платформі Shopify ми створили зручной додаток Укрпошта, який дозволяє швидко, а головне правильно створити посилку. З його допомогою оформлення замовлень проходить максимально швидко та грамотно.

Доставка для інтернет-магазинів на Shopify – як створити посилку Укрпошти онлайн через додаток

Безперечно, вартість доставки для підприємців та покупців має велике значення. Також важлива і економія часу при оформленній посилок, а саме наявність доступних інструментів, таких як спеціальний застосунок на вашому сайті. У цій статті ми розглянемо особливості використання додатку на Shopify та розповімо як створити накладну Укрпошта у вашому інтернет магазині.

  1. Першим кроком до зручного відправлення замовлень є встановлення спеціального додатку на Shopify. Зайдіть на свій сайт, в пошуку apps.shopify знайдіть UkrPoshta Shipping та встановіть застосунок.
  2. Далі потрібно авторизуватися, щоб ваші дані синхронізувалися з сервісом Укрпошти.Отримати інформацію про ваш персональний API ви зможете в компанії Укрпошта. Для цього потрібно звернутися до менеджера та укласти відповідній договір про співпрацю. Згенеровані та тестові  виробничі ключі будуть надіслані на електрону скриньку користувача.
  1. Тепер заповнюється форма: вага посилки, тип вантажу, платник послуг, особливості товару та інше.

Зручній і зрозумілий віджет дозволяє швидко внести дані, а також знайти та обрати потрібне відділення. Не прийдеться нічого вносити вручну, а значить не буде ніяких помилок. Коли всі необхідні відомості зазначені, додаток Укрпошта пропонує створити ТТН (торгово-транспортну накладну) для відповідного відправлення.

Далі, після реєстрації в системі, ви матимете можливість через додаток UkrPoshta Shipping відстежувати ваші посилки Укрпошти аж до моменту їх отримання покупцем. Дуже зручно те, що не потрібно окремо відстежувати кожне замовлення, а в розділі «Відправлення»  можно відстежити одразу всі відправлення.

Переваги послуг UkrPoshta Shipping та зручності створювати відправлення в онлайн режимі

Для того, щоб мати можливість отримувати максимальну користь та зручності від використання додатку важливо обрати оптимальній тариф користування. У кожного бізнесу свої обсяги продажів, особливості товару та кількість відправок, тому й різний час, необхідний для оформлення посилок. Виходячи з умов роботи вашого інтернет магазину, ви можете вибрати найбільш прийнятний для себе тариф використання додатку.

Тарифні плані UkrPoshta Shipping відрізняються вартістю и можливостями:

  • Basic – оформлення відправлень вручну через застосунок прямо на вашому сайті.
  • Pro – накладні створюються в автоматичному та ручному режимі теж без переходу на інші сервіси. Слід звернуть увагу на те, що саме через автоматичне отримання ТТН тариф Pro зручний для інтернет магазинів з великим потоком продаж.
  • Enterprise – Є можливість користування спеціальнім віджетом на сторінці кошику та обирати службу доставки: Укрпошта чи Нова пошта. Зручній і зрозумілий віджет дозволяє швидко внести дані, а також знайти та обрати потрібне відділення. Не прийдеться нічого вносити вручну, а значить не буде ніяких помилок.

Використання на сайтах Shopify застосунку Укрпошта дозволяє не тільки швидко створити накладну на кожну відправку, а й значно економити час при великому напливі замовлень. Завдяки продуманому додатку та доступним тарифам, ви можете ефективно використовувати цей сервіс для задоволення потреб вашого бізнесу.

Чому інтернет бізнес обирає сервіс доставки Укрпошта

У кожного клієнта свої побажання щодо отримання покупки, тому інтернет магазини повинні надати можливість вибору стосовно умов доставки замовлень. Розглянемо зручності та переваги послуг одного з найзнайоміших та найстаріших поштових операторів в Україні.

  1. Досвід та професіоналізм. Багато десятиліть головна пошта країни є надійним та затребуваним сервісом доставки. Дотримуючись вимог цифрового ринку, сервіс удосконалюється і зараз через застосунок UkrPoshtaShipping є можливість створити онлайн-посилку на сайтах
  2. Велика мережа відділень Укрпошти – це дозволяє доставляти замовлення в будь-який куточок України.
  3. Доступні ціни. Саме конкурентоспроможні ціни за послуги є вагомим аргументом для малих та середніх інтернет-магазинів.

Вибір служби доставки Укрпошта – це можливість створити максимально зручні, надійні та вигідні умови як для вашого магазину, так і для ваших клієнтів. Поліпшуйте свій бізнес з застосунком UkrPoshta Shipping та збільшуйте кількість продажів.