Дві популярні та потужні платформи продажів тепер працюють у синергії – Shopify та Rozetka. Український онлайн-бізнес знає багато способів просування своїх товарів, від покупки реклами до розміщення в соцмережах. Але один із найбільш результативних та економічно оптимізованих варіантів – це інтеграція продуктів на маркетплейси. Додаток RozetkaMarketplace дає можливість українським інтернет магазинам вийти на мільйонну аудиторію, але при цьому зберегти звичний та зручний спосіб керування своїм магазином на Shopify.

Алгоритм інтеграції товарів між Shopify та Rozetka

Максимально просто та швидко почати продавати на сайті Розетка допомагає адаптований додаток RozetkaMarketplace, який можна знайти у apps.shopify та інсталювати у своєму магазині. Далі практично всі процеси виконуються автоматично.

  • Shopify надсилає всі дані по товарах у форматі, який прийнятий на Розетці, а саме: зображення, назва, характеристики, опис, ціни та ін. Можна заздалегідь відзначити, які саме позиції будуть передаватися.
  • Rozetka імпортує дані та розміщує їх у себе на платформі.
  • Коли покупець відмічає покупку на Rozetka, інформація про це відправляється на Shopify, де відбувається оформлення замовлення. Після того, як дані про товари, покупця та загальну суму до оплати сформовані, на Розетку приходить підтвердження продажу.
  • На обох майданчиках статус замовлення також синхронізується, тобто якщо ви продаєте товар на Shopify, то всі зміни (сплачено, відправлено, доставлено та ін.) автоматично відображаються в Розетці. При підключенні автооновлення всі дані про ваші товари на обох майданчиках завжди будуть актуальні.
  • Додаток RozetkaMarketplace також інтегрований з сервісом Нової пошти, тому ТТН для надсилання замовлення створюються в автоматичному режимі.

Зручно те, що ви, як і раніше, продаєте у своєму магазині, але тепер ваші товари побачать численні відвідувачі сайту Розетка.

Звітність та аналітика бізнесу

Застосунок RozetkaMarketplace дозволяє не тільки ефективно інтегрувати та синхронізувати товари, але й відкриває можливості отримувати дані про основні ключові метрики бізнесу, такі як конверсія, продажі, трафік і т.д. Всі дані відображаються у Shopify.

Відстежуючи та аналізуючи звітність можна оцінити наскільки ефективно присутність ваших товарів на сайті Розетка та який прибуток це приносити.

Переваги співпраці Shopify з Rozetka

Розетка – найбільший в Україні торговий майданчик, популярний і успішний. Величезна кількість відвідувань цього інтернет-магазину приваблює продавців, які бажають розмістити свої товари. З додатком RozetkaMarketplace можна відчути всі плюси для вашого бізнесу:

  • Збільшення охоплення потенційних покупців, як наслідок, більше продажів – більше прибуток.
  • Інтеграція програми зі службою Нова пошта значно прискорює процес оформлення замовлень, дозволяє уникнути помилок та скорочує час доставки товарів до покупця.
  • Рекламна підтримка, яку надає великий маркетплейс, досить ефективна, оскільки спрямована на певну цільову аудиторію. Ваші товари одержують просування, а ваш бізнес – прибуток.

Зараз інтернет комерція отримує потужне прискорення, використовуючи технології платформи Shopify та величезну аудіторію магазину Rozetka. Для українських підприємців додаток RozetkaMarketplace – це можливість масштабувати свій онлайн-бізнес та охопити нові ринки.